bruģēšanas darbi

bd

Bruģis dārza vai teritorijas labiekārtošanā ir vajadzīgs elements. Bruģa formai ir jābūt maksimāli saderīgai un pieskaņotai dārza un mājas kopējam stilam, lai vizuāli veidotos vienots veselums.
Mūsdienās gan bruģa formas, gan tā veidi kļūst arvien daudzveidīgāki un pieejamāki. Tas ļauj veidot gandrīz neierobežotas bruģa rakstu un krāsu kombinācijas, kā arī variēt tā izmantošanas iespējas. Taču vispirms ir jānoskaidro, kādiem nolūkiem tiks izmantota bruģējamā platība. Vai tie būs gājēju celiņi, atpūtas laukumi, vieglo, smago automašīnu vai industriālo teritoriju piebraucamie ceļi? Tiesi no bruģa lietojuma ir atkarīga gan iespējamās bruģa formas un veida izvēle, gan izmaksas sagatavošanas un bruģēšanas darbiem.

Betona bruģakmens – ir vispopulārākais seguma veids. Tas tiek ražots visdažādākajās formās, rakstos un krāsās.  Latvijā tiek ražots vairāk nekā 100 visdažādāko formu, krāsas un izmēra bruģis, kā arī samērā ekskluzīvs betona bruģis, kura augšējā kārtā ir iestrādāti marmora vai bazalta gabaliņi.

Klinkera bruģakmens – veidots no apdedzināta māla, saulē neizbalē un ir ilgi kalpojošs, bet salīdzinoši dārgs seguma veids.

Granīta bruģakmens – dabisks, ļoti izturīgs materiāls, kurs saglabā savas īpašības un krāsas simtiem gadu garumā. Šī bruģa dabiskie krāsu toņi lieliski iekļaujas apkārtējā vidē.

Koka bruģis – dabisks materiāls, piešķirs Jūsu mājai vai pirtiņai īpašu šarmu, bet salīdzinoši ar citiem bruģa veidiem, tam ir diezgan īss kalpošanas laiks.

Irdenie materiāli (oļi, šķembas, smilts, māla segums) – no tiem var veidot gaumīgus celiņus, laukumus dārzos vai papildināt jau esošo apbūvi.

Pirms bruģēšanas darbu uzsākšanas ir jāplāno ūdens izvadi, kanalizācija un lietus ūdens aizvadīšanas sistēma, kā arī pārējās komunikācijas uz vārtiem, nojumēm, pirtīm, dīķiem un ēkām.
Ja ir iecere izbūvēt terases ap māju, ierīkot žogu un vārtus mājas priekšpusē, arī tas jāpaveic pirms bruģēšanas un labiekārtošanas darbu uzsākšanas.
Bruģēšana un apkārtnes labiekārtošana mājas būvniecībā ir viena no svarīgākajām pozīcijām, tādēļ ieteicams izvēlēties kvalificēta uzņēmuma pakalpojumus, kas veic labiekārtošanas darbus un var dot garantijas par visiem veiktajiem darbiem.
Lai noteiktu precīzas bruģēšanas izmaksas, mēs braucam uz objektu, veicam mērījumus un konsultējam klientus, kā arī sagatavojam precīzu vajadzīgo materiālu cenu un darbu izmaksu aprēķinu.

Bruģēšanas darbus droši uzticiet mums!

Zvaniet! Tālr. 29210810