Par kompāniju

pm

Uzņēmums SIA „Būve GL” darbību uzsāka 2008. gadā. Uzņēmuma attīstība notikusi pakāpeniski. Salīdzinot ar pirmajiem darbības gadiem, ir palielinājušies uzņēmuma rīcībā esošie resursi un darbinieku skaits. Regulāri tiek iegādāti dažādi instrumenti un tehnika, kas atvieglo darbu veikšanu. Daudzu gadu pieredze, izpildot dažāda veida projektus, kā arī jaunu tehnoloģisko risinājumu apguve garantē veiksmīgu sadarbību ar klientiem un sekmīgu darba izpildes rezultātu.

Gadu gaitā ir paplašinājies mūsu klientu un pasūtītāju loks. Klientu vidū ir gan privātmāju īpašnieki, gan valsts un pašvaldību iestādes, kā arī lielākie Latvijas būvuzņēmēji. Uzņēmums ir uzkrājis plašu pieredzi dažādas sarežģītības pakāpes darbu veikšanā. SIA „Būve GL” veic gan liela, gan neliela apjoma bruģēšanas darbus, kā arī realizē dažādus kompleksās būvniecības projektus ar augstu sarežģītības līmeni, kā arī saviem klientiem sniedzam profesionālas konsultācijas un padomus.

Mūsu izvirzītais mērķis – kvalitatīvi un pēc iespējas īsākā laika posmā realizēt klienta izvēlēto viņam piemērotāko darbu risinājumu, izmantojot mūsu darbinieku profesionālās zināšanas un atbilstošākos darbu izpildes veidus un tehnoloģijas.